GÜNCEL
GÜNCEL
ARŞİV

EGE'NİN İKİ YAKASINDA GÜLSİN ONAY

Yıl boyunca Asya'dan Amerika'ya konserleriyle dünyayı dolaşan Gülsin Onay, yaz aylarında da Ege'nin iki yakasındaki festivallerin konuğu oluyor. Sezon içinde salonları dolduran müzikseverler, Temmuz ve Ağustos'ta ise birbirinden ilginç antik mekânlarda ünlü virtuozu dinleme fırsatı bulacaklar.

Devam...

40 GÜNDE DEVRİ ÂLEM

Gülsin Onay, çeşitli festivaller ve resitaller için 7 Mayıs ila 14 Haziran tarihlerinde ABD, Almanya ve Avusturya’da. Sanatçı, bahar ve yaz aylarında yoğun bir festival ve turne programı çerçevesinde yurtiçi ve dışında pek çok konser verecek.

Devam...

YENİ KONSER VİDEOLARI

Gülsin Onay'ın yakın tarihli konserlerinden derlenmiş bu seçkiyi Fotoğraflar sayfasında izleyebilirsiniz.

Debussy, Images II - Ankara 2008
Ravel, Gaspard de la Nuit, Gibet ve Scarbo - Ankara 2008
Chopin, Noktürn Op.48 No.2 - Ankara 2008
Rachmaninov, 3. Piyano Konçertosu - Bilkent Senfoni/Vladimir Askenazy - Ankara 2007
Chopin, 2. Piyano Konçertosu 2. bölüm - Cumhurbaşkanlığı Senfoni/Rengim Gökmen - Turgutreis D-Marin Klasik Müzik Festivali 2007
Schumann, Abegg Çeşitlemeleri - KKTC Bella Pais Festivali 2006
Mendelssohn, Variations Serieuses - KKTC Bella Pais Festivali 2006

GÜLSİN ONAY KRALİYET FİLARMONİ İLE SAYGUN ÇALIYOR

İngiliz Kraliyet Filarmoni Orkestrasının Ahmed Adnan Saygun’a adadığı konserin solisti Gülsin Onay. Sanatçı, daha önce de buluştuğu Londralı müzikseverlere bu kez hocası Saygun’un 1. Piyano Konçertosunu sunacak.

Devam...

KREMLİN FESTİVALİNDEN ALMANYA'YA

2008’e yoğun bir kayıt ve konser programıyla başlayan Gülsin Onay, yılın ilk konserini UNICEF’in Okul Ekliyoruz Kampanyasına armağan etti. 15 Ocak’ta Kremlin Festivali kapsamında Chopin’in 2. Piyano Konçertosunu seslendiren sanatçı, hemen ardından resitaller için gittiği Almanya’da yine övgüler topladı.

Devam...

<< Önceki Sayfa 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 Sonraki Sayfa >>

Powered by CuteNews