GÜNCEL
GÜNCEL
ARŞİV

GÜLSİN ONAY İLK KEZ ŞİLİ'DE

Gülsin Onay, İngiltere’de başladığı 2010-11 konser sezonuna Güney Amerika turnesiyle devam ediyor. Dünyaca ünlü piyanistimiz 29 Eylül ile 7 Ekim tarihleri arasında önce Kolombiya’da konserler verecek, ardından ilk defa gideceği Şili’de müzikseverler ile buluşacak.

Devam...

GÜLSİN ONAY'A ULUSLARARASI ÖVGÜLER

Gülsin Onay Avrupa ve Amerika’yı kapsayan yaz festivalleri turnesini tamamladı. Almanya’nın Bayreuth Piyano Festivali’nde ilk kez sahne alan sanatçıya övgüler yağdı. Gülsin Onay’ın Beethoven’a yeniden hayat verdiğini yazan Alman kritik Frank Piontek, Chopin’in ise daha mükemmel, daha derin, daha yoğun hislerle çalınamayacağını iddia etti.

Devam...

GÜLSİN ONAY BU YAZ AVRUPA ve AMERİKA’DA

Gülsin Onay yurtiçi ve dışında çeşitli festivallerin konuğu olacağı yoğun yaz sezonuna başladı. Haziran ortasında İstanbul Müzik Festivali kapsamında sahne alan ünlü piyanistimiz, şimdi de Deutschlandsberg, Bayreuth ve ardından Princeton Piyano Festivallerinde konser vermek üzere Avrupa ve Amerika turnesine çıkıyor.

Devam...

ONAY ATLANTİK'İN ÖTE YAKASINDA

Uluslararası üne sahip piyanistimiz Gülsin Onay’ın dünya turu Amerika ile devam ediyor. TRT için Chopin konulu programa katıldığı Varşova’dan Miami Piyano Festivali’nde bir konser vermek üzere A.B.D.’ye giden Onay, ayrıca The Times Center’da New Yorklu müzikseverler ile buluşacak.

Devam...

İyi ki Doğdun Frédéric!

Ünlü Chopin yorumcusu Gülsin Onay’ın “İyi ki Doğdun Frédéric!” konser serisi bu Cumartesi (20 Şubat) İzmir’den start alıyor.

Chopin yorumları uluslararası alanda övgüler alan ve Polonya Devlet Nişanı sahibi piyanistimiz Gülsin Onay, 2010 Chopin’in 200. Doğum Yılı sebebiyle yurtdışında vereceği konserlerin yanı sıra ülkemizde de “İyi ki Doğdun Frédéric!” başlıklı bir dizi resitale hazırlanıyor. İzmir’den başlayacak konserler, Bodrum, Ankara, Eskişehir, İstanbul, Nahçıvan, Bakü ve Bolu'da devam edecek.

http://www.gulsinonay.com/chopin

Devam...

<< Önceki Sayfa 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 Sonraki Sayfa >>

Powered by CuteNews