GÜNCEL
GÜNCEL
ARŞİV

2011'E GİRERKEN ALBÜMLER, KONSERLER

2011 yılına, ünlü şef Jose Serebrier ve Bilkent Senfoni Orkestrası eşliğinde tamamladığı kayıtla müthiş bir başlangıç yapan Gülsin Onay, bu hafta içinde (17 Ocak haftası) iki şehirde üç konser vermeye hazırlanıyor.

Devam...

GÜLSİN ONAY'IN MOZART CD'Sİ ÇIKTI

Gülsin Onay, Jörg Faerber yönetimindeki Bilkent Senfoni Orkestrası ile Mozart’ın KV466 ve KV467 Piyano Konçertolarını seslendirdi. Bu seçkin yorumlar şimdi Lila Müzik etiketiyle CD’de müzikseverlerin beğenisine sunuluyor.

Devam...

GÜLSİN ONAY İLK KEZ ŞİLİ'DE

Gülsin Onay, İngiltere’de başladığı 2010-11 konser sezonuna Güney Amerika turnesiyle devam ediyor. Dünyaca ünlü piyanistimiz 29 Eylül ile 7 Ekim tarihleri arasında önce Kolombiya’da konserler verecek, ardından ilk defa gideceği Şili’de müzikseverler ile buluşacak.

Devam...

GÜLSİN ONAY'A ULUSLARARASI ÖVGÜLER

Gülsin Onay Avrupa ve Amerika’yı kapsayan yaz festivalleri turnesini tamamladı. Almanya’nın Bayreuth Piyano Festivali’nde ilk kez sahne alan sanatçıya övgüler yağdı. Gülsin Onay’ın Beethoven’a yeniden hayat verdiğini yazan Alman kritik Frank Piontek, Chopin’in ise daha mükemmel, daha derin, daha yoğun hislerle çalınamayacağını iddia etti.

Devam...

GÜLSİN ONAY BU YAZ AVRUPA ve AMERİKA’DA

Gülsin Onay yurtiçi ve dışında çeşitli festivallerin konuğu olacağı yoğun yaz sezonuna başladı. Haziran ortasında İstanbul Müzik Festivali kapsamında sahne alan ünlü piyanistimiz, şimdi de Deutschlandsberg, Bayreuth ve ardından Princeton Piyano Festivallerinde konser vermek üzere Avrupa ve Amerika turnesine çıkıyor.

Devam...

<< Önceki Sayfa 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 Sonraki Sayfa >>

Powered by CuteNews