GÜNCEL
GÜNCEL
ARŞİV

YILIN PİYANİSTİ: GÜLSİN ONAY

Türkiye’nin klasik müzik alanında verilen en geniş kapsamlı ödülleri olan Donizetti 2011 Klasik Müzik Ödülleri’nde Yılın Piyanisti, Gülsin Onay seçildi.

Devam...

GÜLSİN ONAY İLK KEZ KANADA'DA

Köln Filarmoni Salonu’nda verdiği konserde Alman dinleyicilerin yine kalplerini fetheden Gülsin Onay için Kölnische Rundschau Gazetesi “sansasyonel” ifadesini kullandı. Sanatçı şimdi de iki haftada altı konser vereceği Amerika turnesine çıkıyor. Ünlü sanatçı bu turne kapsamında Kanada’ya ilk kez gidecek.

Devam...

ODESSA’DAN KÖLN’E GÜLSİN ONAY RÜZGARI

Gülsin Onay, son yılların hızla parlayan orkestralarından Odessa Filarmoni ile Ukrayna ve Almanya’da bir dizi konser veriyor. Bu önemli turnede, dünyaca ünlü piyanistimiz ustalıklı olduğu kadar tutkulu yorumuyla dinleyicilerin gönlünü fethettiği Rachmaninov’un 3. Piyano Konçertosu’nu seslendirecek.

Devam...

2011'E GİRERKEN ALBÜMLER, KONSERLER

2011 yılına, ünlü şef Jose Serebrier ve Bilkent Senfoni Orkestrası eşliğinde tamamladığı kayıtla müthiş bir başlangıç yapan Gülsin Onay, bu hafta içinde (17 Ocak haftası) iki şehirde üç konser vermeye hazırlanıyor.

Devam...

GÜLSİN ONAY'IN MOZART CD'Sİ ÇIKTI

Gülsin Onay, Jörg Faerber yönetimindeki Bilkent Senfoni Orkestrası ile Mozart’ın KV466 ve KV467 Piyano Konçertolarını seslendirdi. Bu seçkin yorumlar şimdi Lila Müzik etiketiyle CD’de müzikseverlerin beğenisine sunuluyor.

Devam...

<< Önceki Sayfa 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 Sonraki Sayfa >>

Powered by CuteNews