GÜNCEL
GÜNCEL
ARŞİV

PIC PİYANO FESTİVALİ’NDE İLK TÜRK

Gülsin Onay, Lüksemburg ve Fransa’da konuk olacağı festivallerin ardından Ağustos’un ilk yarısında da Gümüşlük Festivali’nde dinleyicileri ile buluşacak.

Devam...

25. İZMİR FESTİVALİ’NDE GÖRKEMLİ AÇILIŞ: PHILHARMONIA, ESA-PEKKA SALONEN ve GÜLSİN ONAY

Uluslararası İzmir Festivali 25. yılında, çağımızın en önemli orkestralarından Philharmonia ve ünlü şefleri Esa-Pekka Salonen ile dünyaca ünlü piyanistimiz Gülsin Onay’ı bir araya getiren muhteşem bir konserle açılıyor.

Devam...

YILIN PİYANİSTİ: GÜLSİN ONAY

Türkiye’nin klasik müzik alanında verilen en geniş kapsamlı ödülleri olan Donizetti 2011 Klasik Müzik Ödülleri’nde Yılın Piyanisti, Gülsin Onay seçildi.

Devam...

GÜLSİN ONAY İLK KEZ KANADA'DA

Köln Filarmoni Salonu’nda verdiği konserde Alman dinleyicilerin yine kalplerini fetheden Gülsin Onay için Kölnische Rundschau Gazetesi “sansasyonel” ifadesini kullandı. Sanatçı şimdi de iki haftada altı konser vereceği Amerika turnesine çıkıyor. Ünlü sanatçı bu turne kapsamında Kanada’ya ilk kez gidecek.

Devam...

ODESSA’DAN KÖLN’E GÜLSİN ONAY RÜZGARI

Gülsin Onay, son yılların hızla parlayan orkestralarından Odessa Filarmoni ile Ukrayna ve Almanya’da bir dizi konser veriyor. Bu önemli turnede, dünyaca ünlü piyanistimiz ustalıklı olduğu kadar tutkulu yorumuyla dinleyicilerin gönlünü fethettiği Rachmaninov’un 3. Piyano Konçertosu’nu seslendirecek.

Devam...

<< Önceki Sayfa 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 Sonraki Sayfa >>

Powered by CuteNews