GÜNCEL
GÜNCEL
ARŞİV

LIONS KULÜPLERDEN GÜLSİN ONAY'A ÖDÜLLER

Çırağan Lions Kulübü Derneği, Türkan Kahramankaptan Özel Ödülü'nü müzik alanında Gülsin Onay'a verdi. 14 Mayıs Pazartesi günü gerçekleşen törende ödülünü alan sanatçı yaptığı konuşmada yeni yetişen nesilde büyük bir potansiyel gördüğüne değinerek onlara duyduğu güveni ifade etti.

25 Mayıs'ta da Angora Lions Kulübü, Gülsin Onay'a Uluslararası Lions Kulüplerinin kurucusu adına verilen Melvin Jones Dostluk Ödülü'nü takdim edecek.

CAMBRIDGE'DEN GAZİANTEP'E

Gülsin Onay'ın yoğun konser sezonu, 2012 başından bu yana Almanya, Fransa, İngiltere ve Türkiye'de verdiği konserlerle devam ediyor. 23 Mayıs'ta Anne ve Bebek Sağlığı Vakfı yararında vereceği resitalle İstanbul'a dönecek olan sanatçı, Haziran ayında da İstanbul Müzik Festivali'nin konuğu olacak.

Devam...

GÜLSİN ONAY FRANSA'DA

"le gigantisme pianistique"
"l'interprète magnifique"
"Grande Dame"
GÜLSİN ONAY

Yaz boyu konuk olduğu tüm festivallerde yine övgüler toplayan Gülsin Onay, şimdi de dört ülkede ardı ardına konserlerle yeni sezona başlıyor.

Devam...

PIC PİYANO FESTİVALİ’NDE İLK TÜRK

Gülsin Onay, Lüksemburg ve Fransa’da konuk olacağı festivallerin ardından Ağustos’un ilk yarısında da Gümüşlük Festivali’nde dinleyicileri ile buluşacak.

Devam...

25. İZMİR FESTİVALİ’NDE GÖRKEMLİ AÇILIŞ: PHILHARMONIA, ESA-PEKKA SALONEN ve GÜLSİN ONAY

Uluslararası İzmir Festivali 25. yılında, çağımızın en önemli orkestralarından Philharmonia ve ünlü şefleri Esa-Pekka Salonen ile dünyaca ünlü piyanistimiz Gülsin Onay’ı bir araya getiren muhteşem bir konserle açılıyor.

Devam...

<< Önceki Sayfa 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 Sonraki Sayfa >>

Powered by CuteNews